Warning: Creating default object from empty value in /home/blackber/tekniknoktamimarlik.com/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
HOME ART – SİZ SORUN MİMARINIZ YANITLASIN – ŞUBAT 2014 – Tekniknokta Mimarlık

HOME ART – SİZ SORUN MİMARINIZ YANITLASIN – ŞUBAT 2014

HOME ART – SİZ SORUN MİMARINIZ YANITLASIN – ŞUBAT 2014

home art ekim

Soru:Stüdyo tipi dairemizde mutfağımız çok küçük, her m2 sini doğru değerlendirmemiz gerekiyor. Özel olarak ürettireceğimiz yemek masamıza birden fazla fonsiyon katmak istiyoruz. Bir öneriniz var mı?

Cevap: Masanızın üst tablası ile alt konstrüpsiyonu üzerine çift taraflı ray koydurup kaydırmanız halinde iç haznesini servant olarak kullanabilme özelliği katmanızı öneriyorum.

Ekran Resmi 2014-03-16 16.35.13

Soru: Yüksek tavanlı m2’si büyük beyaz bir evimiz var, beyazliğini sevdiğim yapının modernliğini biraz klasik bir görüntüye dönürtürmenin kolay Pratik bir yolu var mıdır?

Cevap: Poliüretandan hazır söveleri kapı, kendcere, tavan, kemer ve kolon başlarına silikonla montajltıp boyasını yaptığınız takdirde bir gün içersinde evin yapsını değiştirebilirsiniz.

Ekran Resmi 2014-03-16 16.35.30

Soru: Mutfağım ,bahçe  konumu itibarı ile çok rüzgar alan bir alanda. ama kışın dahi  yeşil ve doğu güneşini hakim. Bu alanda doğa ile iç içe olmanın bir  yolu varmıdır?

Cevap: Demir veya pvc malzeme kullanarak alanı kapatabilir, zeminde çini kullanılarak sıcak bir kiş bahçesi ortaya çıkarabilir ve mekanı uygun şekilde dekore ederek yaz – kiş doğa ile iç içe olacağınız özel bir alana sahip olabilirsiniz.

 

Ekran Resmi 2014-03-16 16.35.50

 

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.

/** * @package Monolit - Responsive Architecture Wordpress Theme * @author Cththemes - http://themeforest.net/user/cththemes * @date: 17-2-2016 * * @copyright Copyright ( C ) 2015 cththemes.com . All rights reserved. * @license GNU General Public License version 2 or later; see LICENSE */ ?>